Network TAP

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

    I-24 * GE SFP kunye ne-4 * 10GE SFP +, i-Max 64Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2810 inokuya kuthi ga kwi-64Gbps yokusetyenzwa komthamo wokucazulula okanye ukufikelela kwesipili.Ixhasa ubuninzi be-4 * 10 Gigabit SFP + slots (ehambelana ne-1 Gigabit) kunye ne-24 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G imodyuli ye-optical single / multi-mode kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 Gigabit iimodyuli zombane.Ixhasa i-Gigabit kunye ne-10GE Ethernet isicwangciso sokudibanisa idatha, isekela i-intanethi ye-traffic data packet filtering: ngokusekelwe kwi-quintuple (umthombo we-IP, indawo yokuya kuyo i-IP, i-port yomthombo, i-port yendawo, i-protocol), iimpawu zepakethi, i-packet content i-identification strategy shunt elements ezifana nokudibanisa okuguquguqukayo. ye-shunt, uhlalutyo lwe-traffic, ukuhluzwa kokuhamba, i-Intrusion Detection System (ISD) kunye nezinye izicelo ezenzelwe izisombululo zenqanaba lezixhobo.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2610

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2610

    I-24 * GE SFP kunye ne-2 * 10GE SFP +, i-Max 44Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2610 inokuya kuthi ga kwi-44Gbps yokusetyenzwa komthamo wokucazulula okanye ukufikelela kwesipili.Ixhasa ubuninzi be-2 * 10 GIGABit SFP + slots (ehambelana ne-1 GIGABit) kunye ne-24 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G eyodwa / i-multi-mode optical modules kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 gigabit modules zombane.Ukuxhaswa ukuqaphela ukupakishwa okuphezulu okungabalulekanga kokuthunyelwa kwetrafikhi ye-Ethernet, kunye nokuxhasa zonke iintlobo ze-Ethernet yokupakisha iiprothokholi, kunye ne-aslo 802.1q/q-in-q, IPX/SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP njl.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401B

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401B

    16*GE 10/100/1000M BASE-T plus 8*GE SFP, Max 24Gbps, Bypass

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2401B inokufikelela kwi-24Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Inokubekwa njengokwahlulahlula kwamehlo, ukufikelela kwesipili okanye amakhonkco asi-8 ombane angaphakathi.Ixhasa ubuninzi be-8 * GE SFP slots kunye ne-16 * GE izibuko zombane;I-SFP slot ixhasa ngokuguquguqukayo i-Gigabit enye / iimodyuli ze-optical mode ezininzi kunye neemodyuli zombane ze-Gigabit.Ujongano ngalunye lunokuxhasa igalelo/imveliso yetrafikhi;Kwimo ye-inline, i-interface yegigabit yombane ithatha uyilo olukrelekrele lwe-anti-flash break;I-interfaces ye-1G Ethernet ye-inline inokuqulunqwa kwimowudi ye-serial ye-inline okanye i-mirroring mode, kwaye inokuthunyelwa ngokuguquguqukayo ngokweemfuno zomsebenzisi.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401

    24 * GE SFP, Max 24Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2401 inokuya kuthi ga kwi-24Gbps yokusetyenzwa komthamo wokucazulula okanye ukufikelela kwesipili se-span.Ixhasa ubuninzi be-24 * 1 gigabit SFP slots, i-flexible isekela i-1G eyodwa / iimodyuli ezininzi ze-optical modes kunye ne-1 gigabit modules zombane.Ixhasa imowudi yeLAN/WAN;Ixhasa ukuhluzwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-quantuple standard protocol domain, umthombo / indawo yokuya kuyo idilesi ye-MAC, i-IP fragment, uluhlu lwe-port ye-port, i-Ethernet yohlobo lwentsimi, i-VLANID, i-label ye-MPLS, kunye ne-TCPFlag i-fixed offset feature.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1601B

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1601B

    8*GE 10/100/1000M BASE-T plus 8*GE SFP, Max 16Gbps, Bypass

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-1601B inomthamo wokuya kuthi ga kwi-16Gbps.Inokubekwa njengokwahlulahlula kwamehlo, ukufikelela kwesipili okanye amakhonkco ama-4 ombane angaphakathi.Ixhasa ubuninzi be-8 * GE SFP slots kunye ne-8 * GE izibuko zombane;I-SFP slot ixhasa ngokuguquguqukayo i-Gigabit enye / iimodyuli ze-optical mode ezininzi kunye neemodyuli zombane ze-Gigabit.Ixhasa imo ye-LAN;Ixhasa ukuhluzwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-protocol ye-protocol ye-quintuple, idilesi ye-MAC yomthombo / indawo yokuya kuyo, i-IP fragment Flag, uluhlu lwe-port ye-port, i-Ethernet uhlobo lwentsimi, i-VLANID, i-label ye-MPLS, kunye ne-Flag ye-TCP.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

    I-12 * GE SFP kunye ne-2 * 10GE SFP +, i-Max 32Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-1410 inokufikelela kwi-32Gbps yokusetyenzwa komthamo wokucazulula okanye ukufikelela kwesipili.Ixhasa ubuninzi be-2 * 10 GIGABit SFP + slots (ehambelana ne-1 GIGABit) kunye ne-12 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G imodyuli ye-single / multi-mode optical kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 gigabit modules zombane.Ixhasa imowudi yeLAN/WAN;Ixhasa ukuhluzwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-quantuple standard protocol domain, umthombo / indawo yokuya kuyo idilesi ye-MAC, i-IP fragment, uluhlu lwe-port ye-port, i-Ethernet yohlobo lwentsimi, i-VLANID, i-label ye-MPLS, kunye ne-TCPFlag i-fixed offset feature.Ukuxhaswa kwemveliso yepakethe eluhlaza kwizixhobo zokubeka iliso kuHlalutyo lweBigData, uHlalutyo lweProtocol, uHlalutyo lweSibonakaliso, uHlalutyo loKhuseleko, uLawulo loMngcipheko kunye nezinye izithuthi ezifunekayo.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1201B

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1201B

    4*GE 10/100/1000M BASE-T plus 8*GE SFP, Max 12Gbps, Bypass

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-1201B inokufikelela kwi-12Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Inokubekwa njengokwahlulahlula kwamehlo, ukufikelela kwesipili okanye amakhonkco ama-2 ombane angaphakathi.Ixhasa ubuninzi be-4 * GE SFP slots kunye ne-8 * GE izibuko zombane;Yi-ASIC ezinikeleyo kwi-chip ecocekileyo yoyilo lwe-hardware, i-backplane enesantya esiphezulu itshintsha i-bandwidth yebhasi ukuya kwi-16Gbps;Umgaqo-nkqubo we-TCAM we-hardware ehambelana nemodyuli ye-injini yophawu inokuqonda ngokupheleleyo ukuhlanganiswa kwe-traffic ye-multi-port, ukucoca i-traffic, ukwahlula i-traffic, uhlalutyo lweprotocol, uhlalutyo lobunzulu bepakethe kunye nokulinganisa umthwalo emva kokuqokelela idatha kwisantya somgca wegigabit.Ikunika isisombululo esifanelekileyo nesisebenzayo sokuqokelela idatha.

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0801

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0801

    6*GE 10/100/1000M BASE-T kunye ne-2*GE SFP, Max 8Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-0801 sisiphindaphindi/i-aggregator yenethiwekhi ehlakaniphile.Kwinethiwekhi ye-Gigabit, ukuzibophelela ekusombululeni ingxaki yezixhobo ezininzi ngaxeshanye ukubeka iliso, kunokuxhasa amacandelo amaninzi enethiwekhi, imo yepakethe yokuhlanganiswa kwetrafikhi kunye nokuphindaphinda kwetrafikhi.Ngokucwangcisa ulungelelwaniso kumazibuko anokufikelela kwi-1-to-abaninzi ikopi yomqondiso wekhonkco ukuya kwi-1-ukuya-abaninzi besakhono somqondiso wekhonkco;ngelixa i-traffic phakathi kwamaqela ezibuko ingaba yodwa;ixhasa ukuhanjiswa kwedatha umva ukuhlangabezana neemfuno ezithile zesixhobo sokhuseleko (ezifana nomsebenzi wokuvalwa kwe-IDS)

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0601

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0601

    6*GE 10/100/1000M BASE-T, Max 6Gbps

    I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-0601 inokufikelela kwi-6Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Ixhasa ukwahlula kwamehlo okanye ukufikelela kwesipili.Ixhasa amazibuko ombane angama-6 eGigabit.Ixhasa ukuphindaphinda, ukuhlanganiswa (akuxhasi ukuhluzwa kunye nokusasazwa).

  • I-Mylinking™ Network Tep ML-TAP-0501B

    I-Mylinking™ Network Tep ML-TAP-0501B

    5*GE 10/100/1000M BASE-T, Max 5Gbps, Bypas

    I-Mylinking™ Intelligent Network Copper Tap yenzelwe iGE Network Smart Monitoring kunye nezicelo zoKhuseleko.

    -Ixhasa i-5 gigabit interfaces zombane, kunye ne-duplex wire-speed replication ye-traffic capabilities.

    -Inkxaso yekhonkco yeempawu zereflect iqinisekisa iprotocol yendlela yokudibanisa ngokukhawuleza.

    -Ixhasa iTekhnoloji ye-Bypass ekrelekrele ukuqinisekisa ikhonkco lokubuyisela ngokukhawuleza

    -Ixhasa imowudi yoqwalaselo enguziro, phambi kokuba iphume efektri, sele yenziwe iimpawu ezisebenzayo zezibuko ngalinye.

    Ixhasa ukuphinda-phindwa kwetrafikhi yothungelwano / i-bi-directional kunye namandla okudibanisa

  • I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501

    I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501

    5*GE 10/100/1000M BASE-T, Max 5Gbps

    I-Mylinking™ Network Copper Tap yenzelwe i-GE Network Smart Monitoring yakho kunye noKhuseleko kwii-aplikeshini zakho.

    -Ixhasa i-5 gigabit ujongano lombane,
    -Ixhasa i-1 ukuya kwi-4 i-duplex ye-wire-speed ye-traffic yokuphindaphinda amandla.
    -Ixhasa i-802.1Q ukuphindaphinda kwetrafikhi
    Ixhasa imowudi yoqwalaselo engu-zero, ngaphambi kokuba iphume efektri, sele yenziwe iimpawu ezisebenzayo zezibuko ngalinye.