I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

I-12 * GE SFP kunye ne-2 * 10GE SFP +, i-Max 32Gbps

Inkcazelo emfutshane:

I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-1410 inokuya kuthi ga kwi-32Gbps yokusetyenzwa komthamo wokwahlulahlula okanye ufikeleleko lwesipili.Ixhasa ubuninzi be-2 * 10 GIGABit SFP + slots (ehambelana ne-1 GIGABit) kunye ne-12 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G imodyuli ye-optical single / multi-mode kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 gigabit modules zombane.Ixhasa imowudi yeLAN/WAN;Ixhasa ukuhluzwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-quantuple standard protocol domain, umthombo / indawo yokuya kuyo idilesi ye-MAC, i-IP fragment, uluhlu lwe-port ye-port, i-Ethernet yohlobo lwentsimi, i-VLANID, i-label ye-MPLS, kunye ne-TCPFlag i-fixed offset feature.Ukuxhaswa kwemveliso yepakethe eluhlaza kwizixhobo zokubeka esweni uHlalutyo lweBigData, uHlalutyo lweProtocol, uHlalutyo lweSibonakaliso, uHlalutyo loKhuseleko, uLawulo lweMingcipheko kunye nezinye izithuthi ezifunekayo.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

1- Amagqabantshintshi

  • Ulawulo olupheleleyo olubonakalayo lwesixhobo sokuFumana iDatha (2*10GE SFP+ kunye ne-12 * GE SFP izibuko)
  • Isixhobo solawulo olupheleleyo lwenethiwekhi yedatha yedatha (i-duplex Rx/Tx processing)
  • Isixhobo esigcweleyo setrafikhi yothungelwano lwangaphambili kunye nokusasazwa kwakhona kwesixhobo (i-bidirectional bandwidth 32Gbps)
  • Ukuqokelelwa kwetrafikhi yenethiwekhi exhaswayo kunye nokwamkelwa kwedatha yekhonkco evela kwiindawo ezahlukeneyo zenethiwekhi
  • Inkxaso ye-L2-L7 yokucoca ipakethe yenethiwekhi kunye nokuhambelana, njenge-SMAC, i-DMAC, i-SIP, i-DIP, i-Sport, i-Dport, i-TTL, i-SYN, i-ACK, i-FIN, i-Ethernet uhlobo lwentsimi kunye nexabiso, inombolo ye-IP protocol, i-TOS, njl. ukuya kuthi ga kwi-2000 yemithetho yokucoca.
  • Kuxhaswe ukutshatisa kwe-UDF nakweyiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Umsebenzisi unokwenza ngokwezifiso ixabiso le-UDF le-offset kunye nobude bentsimi engundoqo kunye nomxholo, kwaye unqume umgaqo-nkqubo wokuphuma kwe-traffic ngokobunjwa komsebenzisi.
  • Ixhaswe ukupakishwa okuphezulu okungabalulekanga kokuthunyelwa kwetrafikhi ye-Ethernet, ixhasa zonke iintlobo ze-Ethernet yokupakisha iiprothokholi, kunye ne-aslo 802.1q/q-in-q, IPX/SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP, njl.
imveliso-inkcazo1

I-ML-TAP-1410

2- Inkqubo Block Diagram

imveliso-inkcazo2

3- Umgaqo wokuSebenza

imveliso-inkcazo3

I-4- Ubukrelekrele beNethiwekhi yokuLungiselela i-Traffic Processing Ability

Ingcaciso yeMveliso

ASIC Chip Plus TCAM CPU
I-32Gbps ubuchule bokucwangcisa inethiwekhi ye-traffic ehlakaniphile

imveliso-inkcazo1

I-10GE yokuThatha iTrafikhi
I-10GE 2 izibuko, i-Max 2 * 10GE kunye ne-12 * GE izibuko i-Rx / Tx i-duplex processing, ukuya kwi-32Gbps i-Transceiver yeDatha yeTrafikhi ngexesha elifanayo, kwinethiwekhi yokuFumana iDatha, i-traffic elula okanye ipakethi yokuLungiselela kwangaphambili

Inkcazo yemveliso (2)

Uphindaphindo lweTrafikhi yeNethiwekhi
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye amazibuko e-N amaninzi adityanisiweyo, emva koko aphindaphindwa kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (3)

iNethiwekhi Traffic Aggregation
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye amazibuko e-N amaninzi adityanisiweyo, emva koko aphindaphindwa kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (4)

Usasazo lweTrafikhi yeNethiwekhi
Yahlula i-metadata engenayo ngokuchanekileyo kwaye ilahlwe okanye yathunyelwa ngeenkonzo ezahlukeneyo zedatha kwiimveliso ezininzi ze-interface ngokwemigaqo echazwe kwangaphambili yomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (5)

Idatha / Ukucoca iPakethi
Inkxaso ye-L2-L7 yokucoca ipakethe ehambelanayo, njenge-SMAC, i-DMAC, i-SIP, i-DIP, i-Sport, i-Dport, i-TTL, i-SYN, i-ACK, i-FIN, i-Ethernet uhlobo lwentsimi kunye nexabiso, inombolo ye-IP protocol, i-TOS, njl. ukuba 2000 imithetho yokucoca.

Ingcaciso yeMveliso

Layisha ibhalansi
Ulungelelwaniso lomthwalo oluxhaswayo I-Hash algorithm kunye neseshoni-esekelwe kwi-algorithm yokwabelana ngobunzima ngokweempawu ze-L2-L7 zomaleko ukuqinisekisa ukuba i-port ye-port ye-port eguquguqukayo yokulinganisa umthwalo

Inkcazo yemveliso (6)

Ukuthelekisa iUDF
Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Customized the Offset Value and Key Field Length and Content, kunye nokumisela umgaqo-nkqubo wemveliso yezithuthi ngokoqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (7)

VLAN Tagged

Inkcazo yemveliso (8)

I-VLAN Ayifakwanga

Inkcazo yemveliso (9)

Kutshintshwe iVLAN

Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Umsebenzisi unokwenza ngokwezifiso ixabiso le-offset kunye nobude bentsimi engundoqo kunye nomxholo, kwaye unqume umgaqo-nkqubo wokuphuma kwe-traffic ngokobunjwa komsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (10)

Ukutshintshwa kwedilesi ye-MAC
Kuxhaswe ukutshintshwa kwendawo ekuyiwa kuyo idilesi ye-MAC kwipakethi yedatha yoqobo, enokuphunyezwa ngokoqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (11)

I-3G/4G yokuQatshelwa kweProtokholi yeselula/uHlelo
Ixhaswe ukuchonga izinto zenethiwekhi eziphathwayo ezifana (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, etc. interface).Unokuphumeza imigaqo-nkqubo yemveliso yendlela esekelwe kwiimpawu ezifana ne-GTPV1-C, i-GTPV1-U, i-GTPV2-C, i-SCTP, kunye ne-S1-AP ngokusekelwe kuqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (12)

Amazibuko okufunyanwa okusempilweni
Ukuxhaswa kwexesha langempela lokufunyanwa kwenkqubo yenkonzo yezempilo ye-back-end monitoring and analysis equipment okanye izixhobo eziqhagamshelwe kumazibuko ahlukeneyo emveliso.Xa inkqubo yenkonzo ingaphumeleli, isixhobo esinempazamo siya kususwa ngokuzenzekelayo.Emva kokuba isixhobo esingalunganga sifunyenwe, inkqubo ibuyela ngokuzenzekelayo kwiqela lokulinganisa umthwalo ukuqinisekisa ukuthembeka kokulinganisa komthwalo we-multi-port.

Inkcazo yemveliso (13)

VLAN, MPLS Untagged
Ixhaswe i-VLAN, i-MPLS ihluba iheader kwipakethi yedatha yoqobo yemveliso.

Inkcazo yemveliso (14)

Ukuchonga iProtocol yokuTyunela
Ixhaswe ngokuzenzekelayo ichonge iiprothokholi ezahlukeneyo zetonela, njengeGTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.Ngokobumbeko bomsebenzisi, isicwangciso sokuphuma kwetrafikhi sinokuphunyezwa ngokusekelwe kuluhlu lwangaphakathi okanye lwangaphandle lwetonela.

Inkcazo yemveliso (15)

Iqonga loLawulo oluManyeneyo
Inkxaso ye-mylinking™ UkuFikelela kwiQonga loLawulo lokuBoneka

Inkcazo yemveliso (16)

1+1 Inkqubo yaMandla eNgafunekiyo (RPS)
Inkxaso ye-1+1 yeNkqubo yaMandla aNxibeleyo eDual

5- I-Mylinking™ iNethiwekhi yeTephu yeZakhiwo eziQhelekileyo zosetyenziso

5.1 I-Mylinking™ Network Cofa ku-GE ukuya kwi-10GE iSicelo sokuHlanganisa idatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo4

5.2 I-Mylinking™ Network Tap 1/10GE Isicelo soSasazo lweDatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo6

5.3 I-Mylinking™ iNethiwekhi yeTap ye-Hybrid Network ye-Traffic Capture Application (njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo5

5.4 I-Mylinking™ Network Tap Customazition Traffic Monitoring Application(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo7

6- Iinkcukacha

I-Mylinking™ Network Thinta  I-NPB/TAP IiParamitha eziSebenzayo

Ujongano lweNethiwekhi Izibuko ze-GE

I-12 * GE SFP iindawo zokubeka

Izibuko ze-10GE

2 * 10GE SFP + kwiindawo zokubeka

Indlela yokusasaza

Igalelo lokubeka iliso le-SPAN

inkxaso

Imo yomgca

inkxaso

Iyonke i-interface ye-QTYs

14

Uphindaphindo lwetrafikhi / udityaniso / usasazo

inkxaso

Ikhonkco le-QTYs ezixhasa ukuphindaphindwa kweMirror / ukuhlanganiswa

1 -> N ikhonkco lokuphindaphinda kwetrafikhi (N <14)

N-> 1 ikhonkco lokudityaniswa kwetrafikhi (N <14)

G Iqela(M-> N Link) uphindaphindo lwetrafikhi kunye nokudityaniswa [G * (M + N) <14]

Imisebenzi

Usasazo olusekwe ekuchongweni kwetrafikhi

inkxaso

Usasazo olusekwe kwi-IP / iprotocol / port Ukuchongwa kwetrafikhi ezintlanu

inkxaso

Iqhinga lokusasaza ngokusekwe kwisihloko seprothokholi isitshixo esinombhalo wetrafikhi ichonga

inkxaso

Ukuhanjiswa kobuchule okusekwe kumyalezo onzulu wokuchongwa komxholo

inkxaso

Inkxaso ye-Ethernet encapsulation ukuzimela

inkxaso

I-CONSOLE yoLawulo lweNethiwekhi

inkxaso

IP/WEB Network Management

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-SNMP V1/V2C

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-TELNET/SSH

inkxaso

SYSLOG Protocol

inkxaso

Umsebenzi wokuqinisekisa womsebenzisi Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa ngokusekelwe kwigama lomsebenzisi

Umbane (1+1 INkqubo yaMandla eNgafunekiyo-RPS)

Ixabiso lombane wonikezelo

AC110-240V/DC-48V [Ngokuzikhethela]

Ilinganiswe ngamaza ombane

I-AC-50HZ

Ireyithiwe igalelo langoku

AC-3A / DC-10A

Umsebenzi wamandla olinganisiweyo

150W(2401: 100W )

Okusingqongileyo

Ubushushu bokusebenza

0-50℃

Ubushushu boGcino

-20-70℃

Ukufuma okuSebenzayo

10% -95%, Non-condensing

Ubumbeko boMsebenzisi

Uqwalaselo lweConsole

RS232 Interface, 9600,8,N,1

Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa

inkxaso

Rack Height

Indawo yeRakhi (U)

1U 460mm*45mm*440mm

I-7- Ulwazi lwe-Order

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP kumazibuko
I-ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP izibuko kunye ne-4*10GE SFP+ izibuko


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi