Imodyuli ye-Mylinking™ yeTransceiver ye-SFP+ LC-SM 1310nm 10km

ML-SFP+SX 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km LC Indlela enye

Inkcazelo emfutshane:

I-Mylinking™ ML-SFP+SX RoHS Ithobela i-10Gb/s SFP+ 1310nm 10km iTransceiver ye-Optical, ii-transceivers zeFomu eziNcinane zeFactor eziPluggable SFP+ zenzelwe ukusetyenziswa kwi-10-Gigabit Ethernet ikhonkco ukuya kwi-10km phezu kweFiber yeModi enye.Ziyahambelana ne-SFF-8431, SFF-8432 kunye ne-IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.Uyilo lwe-transceiver lulungiselelwe ukusebenza okuphezulu kunye neendleko ezifanelekileyo ukubonelela abathengi ngezona zisombululo zilungileyo zonxibelelwano ngefowuni.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

Iimpawu zeMveliso

● Ixhasa i-11.3Gb/s bit rates

● I-Duplex LC isiqhagamshelanisi

● I-pluggable eshushu ye-SFP+ yonyawo

● I-1310nm ye-DFB yokuhambisa i-1310nm engapholiswanga, i-PIN ye-photo-detector

● Isebenza kwi-10km yoqhagamshelwano lwe-SMF

● Ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, <1W

● I-Digital Diagnostic Monitor Interface

● I-Optical interface ihambelana ne-IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

● Ujongano lombane luhambelana ne-SFF-8431

● Ubushushu bemeko yokusebenza:

EzoRhwebo:0 ukuya kuma-70 °C kuShishino:-40 ukuya kuma-85 °C

Usetyenziso

● I-10GBASE-LR/LW kwi-10.3125Gbps

● I-Fiber Channel ye-10G

● I-CPRI kunye ne-OBSAI

● Ezinye iilinki zamehlo

Idayagram esebenzayo

iyure (3)

IiReyithingi eziphezulu ezipheleleyo

Ipharamitha

Uphawu

Min.

Max.

Iyunithi

Phawula

Supply Voltage

Vcc

-0.5

4.0

V

Ubushushu boGcino

TS

-40

85

°C

Ubuntu bezizalwane

RH

0

85

%

Phawula: Uxinzelelo olungaphaya kowona mlinganiselo uphakamileyo unokubangela umonakalo osisigxina kwi-transceiver.

Iimpawu zokuSebenza ngokubanzi

Ipharamitha

Uphawu

Min.

Chwetheza

Max.

Iyunithi

Phawula

Data Rate  

9.953

10.3125

11.3

Gb/s

 
Supply Voltage

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
Unikezelo lwangoku

Icc5

 

300

mA

 
Ixesha leCase lokuSebenza.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

Iimpawu zoMbane (TOP(C) = 0 ukuya ku-70 ℃, TOP(I) =-40 ukuya ku-85 ℃, VCC = 3.13 ukuya ku-3.47 V)

Ipharamitha

Uphawu

Min.

Chwetheza

Max.

Iyunithi

Phawula

Isidluliseli

Ukutshintsha kwedatha eyahlukileyo

VINPP

180

700

mVpp

1

Dlulisa i-Voltage yokungasebenzi

VD

VCC-0.8

Vcc

V

Dlulisa i-Voltage ye-Vula

VEN

Vee

Vee+0.8

Igalelo lokwahluka kokuphazamiseka

Rin

100

Ω

Umamkeli

Ujingi lwemveliso eyahlukileyo yedatha

Ewe, iphe

300

850

mVpp

2

Ixesha lokunyuka kwemveliso kunye nexesha lokuwa

Tr, Tf

28

Ps

3

I-LOS yaqinisekisa

VLOS_F

VCC-0.8

Vcc

V

4

I-LOS ayigxininisi

VLOS_N

Vee

Vee+0.8

V

4

Phawula:

1. Iqhagamshelwe ngokuthe ngqo kwi-TX izikhonkwane zokufaka idatha.Ukudityaniswa kwe-AC ukusuka kwizikhonkwane kumqhubi we-laser IC.

2. Kwi-100Ω yokuyeka umahluko.

3. 20 - 80%.Ilinganiswe ngeBhodi yoVavanyo lokuThotyelwa kweModyuli kunye nepateni yovavanyo lwe-OMA.Ukusetyenziswa kwezine 1 kunye nezine 0 ngokulandelelana kwi-PRBS 9 yindlela eyamkelekileyo.

4. I-LOS yimveliso evulekileyo yomqokeleli.Kufuneka itsalwe phezulu nge-4.7kΩ – 10kΩ kwibhodi yokusingatha.Ukusebenza okuqhelekileyo yingqiqo 0;ilahleko yesiginali yingqiqo 1.

Iimpawu ze-Optical (TOP(C) = 0 ukuya ku-70 ℃, TOP(I) =-40 ukuya ku-85 ℃,VCC = 3.13 ukuya ku-3.47 V)

Ipharamitha

Uphawu

Min.

Chwetheza

Max.

Iyunithi

Phawula

Isidluliseli

Ukusebenza kweWavelength

λ

1290

1310

1330

nm

Amandla emveliso yeAve (Eyenziwe)

PAVE

-6

0

dBm

1

I-Side-Mode Suppression Ratio

SMSR

30

dB

Umlinganiselo wokuphela

ER

4

4.5

dB

RMS ububanzi bembonakalo

Δλ

1

nm

Ixesha lokunyuka/lokuwa (20% ~ 80%)

Tr/Tf

50

ps

Isohlwayo sokuchithachitha

TDP

3.2

dB

Ingxolo yoBunzulu obunxulumeneyo

I-RIN

-128

dB/Hz

Imveliso ye-Optical Eye Iyahambelana ne-IEEE 0802.3ae

Umamkeli

Ukusebenza kweWavelength

1270

1600

nm

Uvakalelo lomamkeli

PSEN2

-14.4

dBm

2

Ukulayisha ngaphezulu

PAVE

0.5

dBm

I-LOS Assert

Pa

-30

dBm

LOS De-assert

Pd

-18

dBm

LOS Hysteresis

Pd-Pa

0.5

dB

Amanqaku:

1. Amanani aphakathi kwamandla anika ulwazi kuphela, ngokwe-IEEE 802.3ae.

2. Ilinganiswe kwi-BER ngaphantsi kwe-1E-12, ngasemva ngasemva.Ipateni yokulinganisa yi-PRBS 231-1ngeyona ER=4.5@10.3125Gb/s.

Pin Iinkcazelo kunye nemisebenzi

skye (5)
skye (4)

Iphini

Uphawu

Igama/Inkcazelo

1

VEET [1] Umhlaba woThutho

2

Tx_FAULT [2] Impazamo yoThunyelo

3

Tx_DIS [3] Isidlulisi Khubaza.Imveliso yeLaser ivaliwe phezulu okanye evulekileyo

4

SDA [2] I-2-wire Uthotho lweDatha yeData Line

5

I-SCL [2] I-2-wire Uthotho lweClock Line Line

6

MOD_ABS [4] Imodyuli engekho.Isekelwe ngaphakathi kwimodyuli

7

RS0 [5] Ireyithi Khetha 0

8

RX_LOS [2] Ukulahleka koMqondiso.I-Logic 0 ibonisa ukusebenza okuqhelekileyo

9

RS1 [5] Ireyithi Khetha 1

10

VEER [1] I-Receiver Ground

11

VEER [1] I-Receiver Ground

12

RD- Umamkeli uGqwethiweyo DATA ngaphandle.AC Idityanisiwe

13

I-RD+ Umamkeli IDATHA iphumile.I-AC idityanisiwe

14

VEER [1] I-Receiver Ground

15

I-VCCR Ubonelelo lwaMandla omamkeli

16

I-VCCT Ubonelelo lwaMandla oThutho

17

VEET [1] Umhlaba woThutho

18

TD+ Transmitter DATA in. AC Idityanisiwe

19

TD- I-Transmitter Inverted DATA kwi. AC Idityanisiwe

20

VEET [1] Umhlaba woThutho

Amanqaku:

1. Umhlaba wesekethe yemodyuli wodwa kumhlaba wemodyuli we-chassis ngaphakathi kwimodyuli.

2. Kufuneka itsalwe phezulu kunye ne-4.7k - 10k ohms kwi-host board ukuya kumbane ophakathi kwe-3.15Vand 3.6V.

3. Tx_Disable yigalelo loqhagamshelwano nge-4.7 kΩ ukuya kwi-10 kΩ ukutsalela kwi-VccT ngaphakathi kwimodyuli.

4. I-Mod_ABS ixhunyiwe kwi-VeeT okanye i-VeeR kwimodyuli ye-SFP +.Umamkeli unokutsalela olu qhagamshelwano ukuya kwi-Vcc_Host ene-resistor kuluhlu lwe-4.7 kΩ ukuya kwi-10 kΩ.Mod_ABS kuthiwa "Phakamileyo" xa imodyuli ye-SFP+ ingekho ngokwasemzimbeni kwindawo yenginginya.

5. I-RS0 kunye ne-RS1 ngamagalelo emodyuli kwaye zitsalwa phantsi kwiVeeT nge> 30 kΩ resistors kwimodyuli.

Ujongano lothotho lwe-ID kunye neDigital Diagnostic Monitor

I-transceiver ye-SFP + SX isekela i-2-wire serial yonxibelelwano protocol njengoko kuchazwe kwi-SFP + MSA.I-ID ye-serial ye-SFP + ye-serial ibonelela ngokufikelela kulwazi lokuchonga oluchaza izakhono ze-transceiver, ujongano oluqhelekileyo, umenzi, kunye nolunye ulwazi.Ukongezelela, le SFP + i-transceivers ibonelela nge-digital diagnostic monitoring interface ephuculweyo, evumela ukufikelela kwexesha langempela kwiiparamitha zokusebenza zesixhobo ezifana nokushisa kwe-transceiver, i-laser bias current, i-optical power transmitted, ifumene amandla optical kunye ne-transceiver supply voltage.Ikwachaza inkqubo ephucukileyo ye-alam kunye neeflegi ezilumkisayo, ezilumkisa abasebenzisi bokuphela xa iiparamitha ezithile zokusebenza zingaphandle koluhlu oluqhelekileyo lwasefektri.

I-SFP MSA ichaza imephu yememori ye-256-byte kwi-EEPROM efikelelekayo ngaphezulu kwe-2-wire serial ujongano kwidilesi ye-8 bit 1010000X(A0h), ngoko ke ujongano lwasekuqaleni lusebenzisa idilesi ye-8 bit (A2h), ngoko Imephu yememori ye-ID echazwe ekuqaleni ihlala ingatshintshi.Ubume bemephu yememori buboniswe kwiTheyibhile yoku-1.

Skye (6)

Itheyibhile 1. Imephu yeMemori yoDigital Digital (IiNkcazo zeNdawo eziKhethekileyo)

Digital Diagnostic Specifications

I-transceivers ye-SFP + SX ingasetyenziselwa kwiinkqubo zokubamba ezifuna ukuba ngaphakathi okanye ngaphandle kwe-digital diagnostics diagnostics.

Ipharamitha

Uphawu

Iiyunithi

Min.

Max.

Ukuchaneka

Phawula

Ubushushu beTransceiver DTemp-E

ºC

-45

+90

±5ºC

1,2
Umbane wokubonelela ngeTransceiver DVoltage

V

2.8

4.0

±3%

I-Transmitter bias yangoku I-DBias

mA

2

80

±10%

3
Amandla emveliso yokuhambisa DTx-Amandla

dBm

-7

+1

±2dB

Umndilili wokungenisa amandla ongeniso DRx-Amandla

dBm

-16

0

±2dB

Amanqaku:

1. Xa iTempile yokuSebenza.=0~70 ºC,uluhlu luya kuba mizuzu=-5,Max=+75

2. Umlinganiselo wangaphakathi

3. Ukuchaneka kwe-Tx bias yangoku yi-10% yeyona nto yangoku ukusuka kumqhubi we-laser ukuya kwi-laser.

ISekethe yoNxibelelwano oluqhelekileyo

iyure (7)

Isihluzo soBonelelo saMandla esiCetyisiweyo

Skye (8)

Phawula:

Ii-inductors ezinokumelana ne-DC ngaphantsi kwe-1Ω kufuneka zisetyenziswe ukuze kugcinwe i-voltage efunekayo kwi-SFP ye-input pin kunye ne-3.3V yombane wokubonelela.Xa inethiwekhi yokucoca ekhuthazwayo isetyenziswa, ukuplaga okushushu kwemodyuli ye-SFP ye-transceiver kuya kubangela i-inrush yangoku engekho ngaphezulu kwe-30 mA enkulu kunexabiso lemeko ezinzileyo.

Iipakethi Imilinganiselo

1657769708604

  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi