I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

I-24 * GE SFP kunye ne-4 * 10GE SFP +, i-Max 64Gbps

Inkcazelo emfutshane:

I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2810 inokuya kuthi ga kwi-64Gbps yokusetyenzwa komthamo wokucazulula okanye ukufikelela kwesipili.Ixhasa ubuninzi be-4 * 10 Gigabit SFP + slots (ehambelana ne-1 Gigabit) kunye ne-24 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G imodyuli ye-optical single / multi-mode kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 Gigabit iimodyuli zombane.Ixhasa i-Gigabit kunye ne-10GE Ethernet isicwangciso sokudibanisa idatha, isekela i-intanethi ye-traffic data packet filtering: ngokusekelwe kwi-quintuple (umthombo we-IP, indawo yokuya kuyo i-IP, i-port yomthombo, i-port yendawo, i-protocol), iimpawu zepakethi, i-packet content i-identification strategy shunt elements ezifana nokudibanisa okuguquguqukayo. ye-shunt, uhlalutyo lwe-traffic, ukuhluzwa kokuhamba, i-Intrusion Detection System (ISD) kunye nezinye izicelo ezenzelwe izisombululo zenqanaba lezixhobo.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

1- Ushwankathelo

  • Ulawulo olupheleleyo olubonakalayo lwesixhobo sokuFumana iDatha (4 * 10GE SFP + kunye ne-24 * GE SFP izibuko)
  • Ulawulo olupheleleyo loCwangciso lweDatha lokubamba i-nework traffic kunye nesixhobo sokubeka iliso(duplex Rx/Tx processing)
  • Ipakethi epheleleyo yokulungiswa kwangaphambili kunye nesixhobo sokusasazwa kwakhona (i-bidirectional bandwidth 64Gbps)
  • Inkxaso yengqokelela yetrafikhi kunye nokwamkelwa kwedatha yekhonkco kwiindawo ezahlukeneyo zenethiwekhi
  • Ukuqokelelwa kwetrafikhi exhaswayo kunye nokwamkelwa kwedatha yekhonkco ukusuka kwiindawo ezahlukeneyo zokutshintsha iindlela
  • Ipakethi ekrwada exhaswayo ifakiwe, ichongiwe, yacazululwa, yashwankathelwa yaza yamakishwa
  • Iipakethi ezixhaswayo zokucoca iimatshisi, kubandakanywa ukuhluzwa komgaqo-nkqubo ngokusekelwe kwi-quintuple (idilesi ye-IP yomthombo, idilesi ye-IP yendawo yokufikela, izibuko lomthombo, indawo yokufikela, kunye nenombolo yeprotocol), iimpawu zepakethi, kunye nokuchongwa okunzulu komxholo wepakethi.
  • Imveliso yepakethi eluhlaza exhaswayo kwizixhobo zokubeka iliso kuHlalutyo lwePakethi yeDatha, uHlalutyo lweProtocol, uHlalutyo lweMiqondiso, uHlalutyo loKhuseleko, uLawulo loMngcipheko kunye nolunye uqikelelo lwendlela.
imveliso-inkcazo1

I-ML-TAP-2810

2- Inkqubo Block Diagram

imveliso-inkcazo2

3- Umgaqo wokuSebenza

imveliso-inkcazo3

I-Network Traffic Tap ifakwe umsebenzi wokhokelo lwendlela, eyona nto iququzelelwa yi-injini ye-TCAM yokuchonga i-traffic injini, i-injini yokulawula i-traffic, imodyuli ye-port media transceiver (MAC + PHY), kunye nebhasi yokutshintsha i-backplane ephezulu.Imodyuli ye-port media transceiver iqokelela i-traffic kwaye ingena kwi-injini yokuchongwa kwe-traffic ehambelanayo ukuze yenze ukufanisa ukuchongwa kwe-traffic.I-injini ehambelanayo yokuchonga yenza i-hardware ye-high-speed parallel matching esekelwe kwi-TCAM ye-state-three-state content addressing memory, enokugqiba ukuchongwa kwe-high-speed traffic ye-traffic speed traffic.Emva kokuchongwa kwe-traffic, i-traffic iya kungena kwi-high-speed switching ibhasi yokuhanjiswa kwe-traffic, ukuphindaphinda, ukuhlanganisa, okanye ukutshutshisa.I-injini yesikhokelo sokulawula i-traffic inokulawula ngokuchanekileyo i-interface ye-traffic output yohlobo ngalunye lwesakhelo sokuchonga i-traffic.

4- Ubukrelekrele bokuLungiselela iiNdlela zeTrafikhi

Ingcaciso yeMveliso

ASIC Chip Plus TCAM CPU
I-64Gbps ubuchule bokucwangcisa izithuthi ezikrelekrele

imveliso-inkcazo1

10GE Ukufumana
I-10GE 4 izibuko, i-Max 4 * 10GE kunye ne-24 * GE izibuko i-Rx / Tx i-duplex processing, ukuya kwi-64Gbps i-Transceiver yeDatha yeTrafikhi ngexesha elifanayo, ukuFumana idatha yenethiwekhi, ukucubungula kwangaphambili

Inkcazo yemveliso (2)

Ukuphindaphindwa kwedatha
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye izibuko ezininzi ze-N ezidityanisiweyo, emva koko ziphindaphindwe kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (3)

Ukudityaniswa kwedatha
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye izibuko ezininzi ze-N ezidityanisiweyo, emva koko ziphindaphindwe kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (4)

Ukuhanjiswa kwedatha
Yahlula i-metadata engenayo ngokuchanekileyo kwaye ilahlwe okanye yathunyelwa ngeenkonzo ezahlukeneyo zedatha kwiimveliso ezininzi zojongano ngokwemigaqo echazwe kwangaphambili yomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (5)

Ukuhluza ipakethi
Inkxaso ye-L2-L7 yokucoca ipakethe ehambelanayo, njenge-SMAC, i-DMAC, i-SIP, i-DIP, i-Sport, i-Dport, i-TTL, i-SYN, i-ACK, i-FIN, i-Ethernet uhlobo lwentsimi kunye nexabiso, inombolo ye-IP protocol, i-TOS, njl. ukuba 2000 imithetho yokucoca.

Ingcaciso yeMveliso

Ukulayisha ukulinganisa
Ulungelelwaniso lomthwalo oluxhaswayo I-Hash algorithm kunye neseshoni-esekelwe kwi-algorithm yokwabelana ngobunzima ngokweempawu ze-L2-L7 zomaleko ukuqinisekisa ukuba i-port ye-port ye-port eguquguqukayo yokulinganisa umthwalo

Inkcazo yemveliso (6)

Umdlalo weUDF
Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Customized the Offset Value and Key Field Length and Content, kunye nokumisela umgaqo-nkqubo wemveliso yezithuthi ngokoqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (7)

VLAN Tagged

Inkcazo yemveliso (8)

I-VLAN Ayifakwanga

Inkcazo yemveliso (9)

Kutshintshwe iVLAN

Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Umsebenzisi unokwenza ngokwezifiso ixabiso le-offset kunye nobude bentsimi engundoqo kunye nomxholo, kwaye unqume umgaqo-nkqubo wokuphuma kwe-traffic ngokobunjwa komsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (10)

Ukutshintshwa kwedilesi ye-MAC
Kuxhaswe ukutshintshwa kwendawo ekuyiwa kuyo idilesi ye-MAC kwipakethi yedatha yoqobo, enokuphunyezwa ngokoqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (11)

3G/4G Mobile Protocol Identification/Classification
Ixhaswe ukuchonga izinto zenethiwekhi eziphathwayo ezifana (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, etc. interface).Unokuphumeza imigaqo-nkqubo yemveliso yendlela esekelwe kwiimpawu ezifana ne-GTPV1-C, i-GTPV1-U, i-GTPV2-C, i-SCTP, kunye ne-S1-AP ngokusekelwe kuqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (12)

Amazibuko okufunyanwa okusempilweni
Ukuxhaswa kwexesha langempela lokufunyanwa kwenkqubo yenkonzo yezempilo ye-back-end esweni kunye nezixhobo zokuhlalutya ezixhunywe kwii-ports ezahlukeneyo zemveliso.Xa inkqubo yesevisi ingaphumeleli, isixhobo esinempazamo siyasuswa ngokuzenzekelayo.Emva kokuba isixhobo esingalunganga sifunyenwe, inkqubo ibuyela ngokuzenzekelayo kwiqela lokulinganisa umthwalo ukuqinisekisa ukuthembeka kokulinganisa komthwalo we-multi-port.

Inkcazo yemveliso (13)

VLAN, MPLS Untagged
Ixhaswe iVLAN, MPLS header stripping in the original data packet as output.

Inkcazo yemveliso (14)

Ukuchonga iProtocol yokuTyunela
Ixhaswe ngokuzenzekelayo ichonge iiprothokholi ezahlukeneyo ze-tunnel ezifana ne-GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.Ngokobumbeko bomsebenzisi, isicwangciso sokuphuma kwetrafikhi sinokuphunyezwa ngokomaleko wangaphakathi okanye wangaphandle wetonela.

Inkcazo yemveliso (15)

Iqonga loLawulo oluManyeneyo
Inkxaso ye-mylinking™ UkuFikelela kwiQonga loLawulo lokuBoneka

Inkcazo yemveliso (16)

1+1 Inkqubo yaMandla eNgafunekiyo (RPS)
Inkxaso ye-1+1 yeNkqubo yaMandla aNxibeleyo eDual

5- I-Mylinking™ iNethiwekhi yeTephu yeZakhiwo eziQhelekileyo zosetyenziso

5.1I-Mylinking™ Network Tap GE ukuya kwi-10GE iSicelo sokuHlanganisa iDatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo4

5.2 I-Mylinking™ Network Tap 1/10GE Isicelo soSasazo lweDatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo5

5.3 I-Mylinking™ Network Tap Hybrid Network yeSicelo sokuFumana iTrafikhi (njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo6

5.4 I-Mylinking™ Network Tap Customazition iSicelo sokuJonga iTrafikhi(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo7

6- Iinkcukacha

I-Mylinking™ Network Thinta  I-NPB/TAP IiParamitha eziSebenzayo

Ujongano lwenethiwekhi Izibuko ze-GE

24 * GE SFP kwiindawo zokubeka

Izibuko ze-10GE

4 * 10GE SFP + kwiindawo zokubeka

Indlela yokusasaza Igalelo lokubeka iliso le-SPAN

inkxaso

Imo yomgca

inkxaso

Iyonke i-interface ye-QTYs

28

Uphindaphindo lwetrafikhi / udityaniso / usasazo

inkxaso

Ikhonkco le-QTYs ezixhasa ukuphindaphindwa kweMirror / ukuhlanganiswa

1 -> N ikhonkco lokuphindaphinda kwetrafikhi (N <28)

N-> 1 ikhonkco lokudityaniswa kwetrafikhi (N <28)

G Iqela(M-> N Link) uphindaphindo lwetrafikhi kunye nokudityaniswa [G * (M + N) <28]

Imisebenzi

Usasazo olusekwe ekuchongweni kwetrafikhi

inkxaso

Usasazo olusekwe kwi-IP / iprotocol / port Ukuchongwa kwetrafikhi ezintlanu

inkxaso

Iqhinga lokusasaza ngokusekwe kwisihloko seprothokholi isitshixo esinombhalo wetrafikhi ichonga

inkxaso

Ukuhanjiswa kobuchule okusekwe kumyalezo onzulu wokuchongwa komxholo

inkxaso

Inkxaso ye-Ethernet encapsulation ukuzimela

inkxaso

I-CONSOLE yoLawulo lweNethiwekhi

inkxaso

IP/WEB Network Management

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-SNMP V1/V2C

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-TELNET/SSH

inkxaso

SYSLOG Protocol

inkxaso

Umsebenzi wokuqinisekisa womsebenzisi

Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa ngokusekelwe kwigama lomsebenzisi

Umbane (1+1 INkqubo yaMandla eNgafunekiyo-RPS)

Ixabiso lombane wonikezelo

AC110-240V/DC-48V [Ngokuzikhethela]

Ilinganiswe ngamaza ombane

I-AC-50HZ

Ireyithiwe igalelo langoku

AC-3A / DC-10A

Umsebenzi wamandla olinganisiweyo

150W(2401: 100W )

Okusingqongileyo

Ubushushu bokusebenza

0-50℃

Ubushushu boGcino

-20-70℃

Ukufuma okuSebenzayo

10% -95%, Non-condensing

Ubumbeko boMsebenzisi

Uqwalaselo lweConsole

RS232 Interface, 9600,8,N,1

Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa

inkxaso

Rack Height

Indawo yeRakhi (U)

1U 460mm*45mm*440mm

I-7- Ulwazi lwe-Order

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP kumazibuko
I-ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP izibuko kunye ne-4*10GE SFP+ izibuko


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi