Network Packet Broker

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-6400

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-6400

    48*10GE SFP+ kunye 4*40GE/100GE QSFP28, Max 880Gbps

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ye-ML-NPB-6400 yamkela i-ASIC chip ezinikeleyo kunye nesisombululo se-NPS400.I-chip ye-ASIC yokunikezelwa inokuhlangabezana ne-48 * 10GE kunye ne-4 * i-100GE izibuko zedatha yesantya somgca idlulisa kwaye ifumane, ukuya kuthi ga kwi-880Gbps umthamo wokucubungula ukuhamba ngexesha elifanayo, ukuhlangabezana neemfuno zabasebenzisi zokubamba idatha ye-centralized kunye nokucubungula kwangaphambili kwekhonkco yonke yenethiwekhi. .I-NPS400 eyakhelwe-ngaphakathi inokufikelela kwi-throughput ephezulu ye-200Gbps ukuphinda isetyenziswe, ukuhlangabezana neemfuno zabasebenzisi zokucubungula idatha ngokunzulu.

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5660

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5660

    6*40GE/100GE QSFP28 kunye 48*10GE/25GE SFP28, Max 1.8Tbps

    I-Mylinking™ I-Network Packet Broker ye-ML-NPB-5660 isekela i-6 * 100G / 40G izibuko ze-Ethernet (izibuko ze-QSFP28, ngaphandle kweemodyuli), ngasemva zihambelana ne-40G Ethernet port;kunye ne-48 * 10G / 25G izibuko ze-Ethernet (izibuko ze-SFP28, ngaphandle kweemodyuli);1 * 10/100/1000M ujongano lolawulo lwe-MGT oluhambelanayo;1 * RS232C RJ45 CONSOL port;Ixhasa i-Ethernet Replication, i-Aggregation, kunye noThutho loMyilelo woMtyalo.Ukuhluzwa kwePakethi kunye nesikhokelo sendlela esekelwe kwimigaqo (ii-tuple ezisixhenxe kunye ne-128-byte yokuqala yecandelo lendawo yeepakethi);I-Hardware-level VXLAN, ERSPAN, kunye ne-GRE encapsulation kunye ne-header stripping exhaswayo.Ugqithiso oluphezulu lwe-1.8Tbps.Inkxaso yehardware nanosecond echanekileyo umsebenzi wesitampu sexesha;Inkxaso ye-hardware-level line speed Packet Slicing umsebenzi;I-HTTP/ I-Command Line Interface (CLI) ekude kunye nolawulo lwasekhaya;Ulawulo lweSNMP kunye nolawulo lweSYSLOG;Ukungafuneki kombane kabini AC 220V/ DC-48 v (ukhetho)
    Iprosesa yokuhanjiswa kwepakethi ephezulu kunye ne-60G;IiPakethi zeDatha Ukuthotywa kwemfuno (ngokusekwe kumazibuko abonakalayo kunye nemithetho yendibaniselwano yamaqela amaninzi).Ukumakishwa kwesitampu sexesha esichanekileyo seepakethi;Ukuchongwa kobunzulu beprothokholi yomaleko kunye nemvelaphi yokukhuphela imisebenzi yetrafikhi;I-MPLS/VXLAN/GRE/GTP tunnel encapsulation kunye ne-header stripping

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5410+

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5410+

    6*40/100GE QSFP28 kunye 48*1/10/25GE SFP+, Max 1.8Tbps

    I-6 * 100G / 40G QSFP28 slots plus 48 * 1G / 10G / 25G SFP + i-slots iyonke i-54 izibuko;1 * 10/100/1000M ujongano lolawulo lwe-MGT oluhambelanayo;1 * RS232C RJ45 CONSOL port;Ixhasa ukuphindaphindwa kwepakethi yenethiwekhi ye-Ethernet, ukuhlanganiswa, kunye nokuhanjiswa.Ukuhluzwa kwepakethi kunye nesikhokelo sendlela esekelwe kwimigaqo (esixhenxe-i-tuple kunye ne-128-byte yokuqala yecandelo lendawo yeepakethi);ugqithiso oluphezulu lufikelela kwi-1.8Tbps.HTTP/ umgca womyalelo kude kunye nolawulo lwasekhaya;Ulawulo lweSNMP kunye nolawulo lweSYSLOG;Ixhasa i-110 ~ 240V AC umbane ophindwe kabini ekufunekeni kombane

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5060

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-5060

    48*10GE SFP+ plus 2*40GE QSFP, Max 560Gbps

    Ixhasa i-2 * 40G + 48 * 10GE SFP + izibuko kunye nokugunyaziswa kwemisebenzi eyisiseko yesoftware kunye ne-560Gbps ephumayo;Ixhasa ukuphindaphinda okusisiseko, ukuhlanganiswa kunye nokusabalalisa, ukuhluza amaqela amaninzi, i-header yepakethi kunye nokucoca umxholo wepakethi, kunye nokucoca ngokwezifiso ngokusekelwe kwi-offset yendawo echaziweyo.

    Iprosesa yokudlulisa ipakethe ye-40G ephezulu;Ukukhutshwa kwePakethi yeDatha kwimfuno (ngokusekwe kumazibuko abonakalayo kunye nemithetho yendibaniselwano yamaqela amaninzi).Ipakethi echanekileyo yokumakisha iTimestampu;Ukuchongwa kwePakethi eNzulu yesicelo somthetho olandelwayo kunye nemisebenzi yokukhuphela ngasemva kwetrafikhi;I-MPLS/VXLAN/GRE/GTP i-tunnel encapsulation kunye ne-tunnel header stripping;Ixhasa uhlolo lwetrafikhi olusisiseko.Ixhasa ukujongwa kwexesha lokwenyani lomgaqo-nkqubo wetrafikhi kunye ne-interface traffic.Buza iigophe zetrafikhi zembali yemigaqo-nkqubo kunye nojongano.Ixhasa ukuthathwa kwepakethi yedatha eguqukayo kunye nohlalutyo lwetrafikhi yamanqaku amaninzi.Imemori ye-16G DDR3 ye-industrial-grade, i-16GSLC yokugcina i-industrial-grade, i-chassis ye-1U, i-250W unikezelo lwamandla amabini

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-4860

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-4860

    48 * 10GE SFP +, Max 480Gbps, Function Plus

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ML-NPB-4860 ixhasa i-48*10GE / GE SFP+ izibuko kunye nomsebenzi osisiseko wesoftware ogunyazisiweyo;I-Input 480Gbps;Kubandakanywa ukuphindaphinda okusisiseko, ukuhlanganiswa, ukuthunyelwa, ukuhluza i-quintuple, i-header yepakethe kunye nokucoca umxholo wepakethi, ngokusekelwe kwindawo echaziweyo yokucoca isiko lokucoca umsebenzi;

    Iprosesa yepakethe ye-traffic ehlakaniphile ye-40G;Ukudityaniswa kweepakethi zedatha kwimfuno (ngokusekwe kumazibuko abonakalayo kunye nemithetho yokudibanisa i-quintuple);Ukumakishwa kwesitampu sexesha esichanekileyo seepakethi;Ukuchongwa kobunzulu beprothokholi yomaleko kunye nemvelaphi yokukhuphela imisebenzi yetrafikhi;I-MPLS/VXLAN/GRE/GTP tunnel encapsulation and stripping;
    Umsebenzi wokubeka iliso osisiseko osisiseko;kuxhaswe ukubekwa kweliso kwexesha lokwenyani lomgaqo-nkqubo wetrafikhi kunye ne-interface traffic.Umbuzo wembali yendlela yetrafikhi yemigaqo-nkqubo kunye nojongano.
    Imemori ye-16GB DDR3 ye-industrial-grade, i-16GB SLC yokugcina i-industrial-grade, i-chassis ye-1U, i-250W i-doal power supply (i-DC/AC ngokuzikhethela).

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-4810

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-4810

    48*10GE SFP+, Max 480Gbps

    I-Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ye-ML-NPB-4810 ixhasa ubuninzi be-48 10-GIGABit SFP+ slots (iyahambelana ne-Gigabit), ixhasa ngokuguquguqukayo i-10-gigabit enye / imodyuli ye-optical mode (i-transceivers) kunye ne-10- gigabit modules zombane. (ii-transceivers).Inkxaso ye-LAN/WAN mode;ixhasa ukwahlula kwamehlo okanye ukufikelela kwesipili;Ixhasa imisebenzi ye-DPI efana nokucoca i-L2-L7, umlambo ngokucoca, ukukhangela iseshoni, ukuphindaphinda, ukunqunyulwa, ukungabonakali / ukufihla, ukuchongwa komjelo wevidiyo, ukuchongwa kwedatha ye-P2P, ukuchongwa kwedathabheyisi, ukuchongwa kwesixhobo sokuxoxa, ukuchongwa kweprotocol yeHTTP, ukuchongwa komlambo, kunye nomsinga. uhlengahlengiso.I-Network Packet Broker (NPB) ukuya kuthi ga kwi-480Gbps amandla okusebenza.

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-3210+

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-3210+

    32*40GE/100GE QSFP28, Max 3.2Tbps, P4 Programmable

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ye-ML-NPB-3210+ ixhasa i-32*100G/40G i-interface ehambelanayo, i-interface ye-QSFP28;Inkxaso ye-L2-L7 Protocol Filtering function;I-Programmable P4 Chip Architecture ixhasa i-flexible Message Encapsulation;Inkxaso ehambelana nomsebenzi wetonela yangaphakathi / yangaphandle;Itonela yomaleko wangaphakathi Ukulinganisa umthwalo weHash ukuqinisekisa imfezeko yeseshoni.Inkxaso ye-GTP/GRE/VxLAN ye-Tunnel Stripping yoMyalezo;Inkxaso yoBumbeko lwe-WEBHU yoMzobo weNdibaniselwano;I-3.2Tbps amandla okuqhuba izithuthi;Ezi mpawu zingentla ziqinisekisa ukusebenza kwesantya somgca.

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-2410

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-2410

    24*10GE SFP+, Max 240Gbps

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ye-ML-NPB-2410 inokufikelela kwi-240Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Ixhasa ubuninzi be-24 10-GIGABit SFP + slots (ehambelanayo neGigabit), ixhasa ngokuguquguqukayo i-10-gigabit eyodwa / iimodyuli ze-multi-mode optical kunye ne-10-GIGABit iimodyuli zombane.Ixhasa indibaniselwano eguquguqukayo yezinto ezisekelwe kwi-ip quintuple, itonela yolwazi lwangaphakathi nangaphandle, uhlobo lwe-Ethernet, i-tag ye-VLAN, idilesi ye-MAC, njl., kunye nokukhethwa kwee-algorithms ezahlukeneyo ze-HASH ukwanelisa ngakumbi izixhobo ezahlukeneyo zokhuseleko lwenethiwekhi, uhlalutyo lweprotocol, kunye nohlalutyo lokubonisa iimfuno zokubeka iliso kwizithuthi

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-1610

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-1610

    16*10GE SFP+, Max 160Gbps

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ye-ML-NPB-1610 inokufikelela kwi-160Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Ixhasa ubuninzi bee-slots ze-16 ze-10G SFP + (ehambelana ne-Gigabit), ngokuguquguqukayo ukuxhasa i-10-gigabit eyodwa / iimodyuli ezininzi ze-optical mode kunye ne-10-GIGABit iimodyuli zombane.Eyakhelwe-ngaphakathi yomgaqo-nkqubo onamandla wokuchonga injini yokuchonga inokwenza ngokuchanekileyo uhlobo lwetrafikhi yengqokelela nganye yetrafikhi kunye nojongano oluphumayo ukuhlangabezana nokhuseleko lothungelwano olwahlukeneyo.Iimfuno zokubeka iliso kwitrafikhi ezifana nohlalutyo lweprotocol kunye nohlalutyo lweprotocol yokubonisa.

  • I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-0810

    I-Mylinking™ Network Packet Broker(NPB) ML-NPB-0810

    8*10GE SFP+, Max 80Gbps

    I-Mylinking™ Network Packet Broker ye-ML-NPB-0810 inokufikelela kwi-80Gbps yokusetyenzwa kwamandla.Ixhasa ubuninzi be-8 slots 10G SFP + (ehambelana neGigabit), ixhasa ngokuguquguqukayo i-10-gigabit eyodwa / iimodyuli ezininzi ze-optical mode kunye ne-10-GIGABit iimodyuli zombane.Ixhasa imowudi yeLAN/WAN;Ixhasa ukucocwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-quintuple standard protocol domain, umthombo / indawo yokuya kuyo idilesi ye-MAC, i-IP fragment, i-port layer port, i-Ethernet uhlobo lwentsimi, i-VLANID, ilebula ye-MPLS, i-TCPFlag, i-fixed offset feature, kunye ne-traffic.