I-Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2610

I-24 * GE SFP kunye ne-2 * 10GE SFP +, i-Max 44Gbps

Inkcazelo emfutshane:

I-Mylinking™ Network Tap ye-ML-TAP-2610 inokufikelela kwi-44Gbps yokusetyenzwa komthamo wokwahlulahlula okanye ufikeleleko lwesipili.Ixhasa ubuninzi be-2 * 10 GIGABit SFP + slots (ehambelana ne-1 GIGABit) kunye ne-24 * 1 gigabit SFP slots, inkxaso eguquguqukayo ye-10G kunye ne-1G eyodwa / i-multi-mode optical modules kunye ne-10 gigabit kunye ne-1 gigabit modules zombane.Ukuxhaswa ukuqaphela ukupakishwa okuphezulu okungabalulekanga kokuthunyelwa kwetrafikhi ye-Ethernet, kunye nokuxhasa zonke iintlobo ze-Ethernet yokupakisha iiprothokholi, kunye ne-aslo 802.1q/q-in-q, IPX/SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP njl.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

1- Amagqabantshintshi

  • Ulawulo olupheleleyo lokubonakala kwesixhobo sokuqokelela izithuthi zenethiwekhi (2 * 10GE SFP + kunye ne-24 * GE SFP izibuko)
  • Isixhobo esipheleleyo soLawulo lokuCwangciswa kweDatha(duplex Rx/Tx processing)
  • Isixhobo esipheleleyo sokulungiswa kwangaphambili kunye nokusasazwa kwakhona (i-bidirectional bandwidth 44Gbps)
  • Ukuqokelelwa okuxhasiweyo kunye nokwamkelwa kwedatha yekhonkco kwiindawo ezahlukeneyo zenethiwekhi
  • Ukuqokelela okuxhasiweyo kunye nokwamkelwa kwedatha yekhonkco ukusuka kwiindawo ezahlukeneyo zokutshintsha iindlela
  • Ipakethi ekrwada exhaswayo iqokelelwe, ichongiwe, yacazululwa, yashwankathelwa ngokweenkcukacha-manani kwaye imakishwa
  • Ixhasa imowudi yeLAN/WAN;Ixhasa ukuhluzwa kwepakethi kunye nokuthunyelwa ngokusekwe kwi-port yomthombo, i-quantuple standard protocol domain, umthombo / indawo yokuya kuyo idilesi ye-MAC, i-IP fragment, uluhlu lwe-port ye-port, i-Ethernet yohlobo lwentsimi, i-VLANID, i-label ye-MPLS, kunye ne-TCPFlag i-fixed offset feature.
  • Ukudityaniswa kwetrafikhi exhasiweyo, ukuphambukiswa kweHash, ukulinganisa umthwalo, kunye nokucoca, ukuhlangabezana bhetyebhetye kukhuseleko lwakho lwenethiwekhi kunye neemfuno zokusasazwa kwesixhobo sohlalutyo.
  • Ixhaswe ngokuzenzekelayo ukuchongwa kweeprothokholi ezahlukeneyo ze-tunnel ezifana ne-GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.Ngokumalunga noqwalaselo lomsebenzisi, isicwangciso sokuphuma kwetrafikhi sinokuphunyezwa ngokomaleko wangaphakathi okanye wangaphandle wetonela.
imveliso-inkcazo1

I-ML-TAP-2610

2- Inkqubo Block Diagram

imveliso-inkcazo2

I-Mylinking™ ML-TAP-2610 Network Tap yi-ASIC ezinikeleyo yoyilo lwe-hardware ye-chip, i-backplane enesantya esiphezulu etshintsha i-bus bandwidth ukuya kwi-44Gbps, inokufikelela kwingqokelela yesantya sokuhamba komgca opheleleyo, ukudibanisa, ukuhluza, i-shunt, ukuphindaphinda kunye neminye imisebenzi;Umgaqo-nkqubo we-TCAM we-hardware ohambelana nemodyuli ye-injini yophawu unokugqiba umgaqo-nkqubo wokhuseleko wepakethi kunye nophawu lokuhlelwa kwetrafikhi phantsi komgangatho wokuhamba kwesantya somgca.I-injini yokulawula i-traffic inokuphumeza ukuthunyelwa kwe-port simahla, ukuphindaphinda kunye nezenzo zokuthintela i-traffic ephawulweyo.

3- Umgaqo wokuSebenza

imveliso-inkcazo3

-I-WEB ekulula ukuyisebenzisa yoqwalaselo isusa ubumbeko oluntsonkothileyo lweCLI.Abasebenzisi abakwizinga eliphezulu abanakusebenzisa imiyalelo engaphezu kwemihlanu ukumisela ukuphindaphindwa kwetrafikhi entsonkothileyo kumazibuko ahlukeneyo.

- Ukujongwa kwemeko;Ubume bezibuko kwi-WEB UI ibonisa unikezelo lwamandla, ubume benkqubo, izinga lojongano, ujongano LINK ubume, kunye neepakethi zedatha ezithunyelwe kwaye zamkelwa lizibuko.

-Ihambelana ngokupheleleyo nenkqubo yokufumanisa ukungena, i-protocol analyzer, i-RMON probe, inkqubo yophicotho lwenethiwekhi kunye nezinye izicelo.

4- Ubukrelekrele bokuLungiselela iiNdlela zeTrafikhi

Ingcaciso yeMveliso

ASIC Chip Plus TCAM CPU
44Gbps ubuchule bokucwangcisa izithuthi ezikrelekrele

imveliso-inkcazo1

10GE Ukufumana iTrafikhi
I-10GE 2 izibuko, i-Max 2 * 10GE kunye ne-24 * GE izibuko i-Rx / Tx i-duplex processing, ukuya kwi-44Gbps ye-Traffic Data Transceiver ngexesha elifanayo, kwi-Network Capture Data, kunye nokucubungula kwangaphambili

Inkcazo yemveliso (2)

Ukuphindaphindwa kwedatha
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye amazibuko e-N amaninzi adityanisiweyo, emva koko aphindaphindwa kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (3)

Ukudityaniswa kwedatha
Ipakethi ephindaphindwayo ukusuka kwizibuko eli-1 ukuya kumazibuko e-N amaninzi, okanye amazibuko e-N amaninzi adityanisiweyo, emva koko aphindaphindwa kumazibuko amaninzi eM

Inkcazo yemveliso (4)

Ukuhanjiswa kwedatha
Icazulule idatha engenayo ngokuchanekileyo kwaye ilahlwe okanye yathunyelwa ngeenkonzo ezahlukeneyo zedatha kwiimveliso ezininzi zojongano ngokwemigaqo echaziweyo yomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (5)

Uhluzo lwedatha
Inethiwekhi exhaswayo ye-L2-L7 ipakethe yokucoca ipakethe ehambelanayo, efana ne-SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, intsimi yohlobo lwe-Ethernet kunye nexabiso, inombolo yeprotocol ye-IP, i-TOS, njl njl. ukuya kuthi ga 2000 imithetho yokucoca.

Ingcaciso yeMveliso

Ukulayisha ukulinganisa
Ulungelelwaniso lomthwalo oluxhaswayo I-Hash algorithm kunye neseshoni-esekelwe kwi-algorithm yokwabelana ngobunzima ngokweempawu ze-L2-L7 zomaleko ukuqinisekisa ukuba i-port ye-port ye-port eguquguqukayo yokulinganisa umthwalo

Inkcazo yemveliso (6)

Umdlalo weUDF
Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Customized the Offset Value and Key Field Length and Content, kunye nokumisela umgaqo-nkqubo wemveliso yezithuthi ngokoqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (7)

VLAN Tagged

Inkcazo yemveliso (8)

I-VLAN Ayifakwanga

Inkcazo yemveliso (9)

Kutshintshwe iVLAN

Kuxhaswe ukuhambelana kwayo nayiphi na indawo ephambili kwi-128 bytes yokuqala yepakethi.Umsebenzisi unokwenza ngokwezifiso ixabiso le-offset kunye nobude bentsimi engundoqo kunye nomxholo, kwaye unqume umgaqo-nkqubo wokuphuma kwe-traffic ngokobunjwa komsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (10)

Ukutshintshwa kwedilesi ye-MAC
Kuxhaswe ukutshintshwa kwedilesi ye-MAC yendawo ekuyiwa kuyo kwipakethi yedatha yoqobo, enokuphunyezwa ngokusekwe kubumbeko bomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (11)

I-3G/4G yokuQatshelwa kweProtokholi yeselula/uHlelo
Ixhaswe ukuchonga izinto zenethiwekhi eziphathwayo ezifana (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, etc. interface).Unokuphumeza imigaqo-nkqubo yemveliso yendlela esekelwe kwiimpawu ezifana ne-GTPV1-C, i-GTPV1-U, i-GTPV2-C, i-SCTP, kunye ne-S1-AP ngokusekelwe kuqwalaselo lomsebenzisi.

Inkcazo yemveliso (12)

Amazibuko okufunyanwa okusempilweni
Kuxhaswe ukubonwa kwexesha lokwenyani lenkqubo yenkonzo yezempilo yokubeka iliso ngasemva kunye nezixhobo zokuhlalutya eziqhagamshelwe kumazibuko ahlukeneyo emveliso.Xa inkqubo yesevisi ingaphumeleli, isixhobo esinempazamo siyasuswa ngokuzenzekelayo.Emva kokuba isixhobo esingalunganga sifunyenwe, inkqubo ibuyela ngokuzenzekelayo kwiqela lokulinganisa umthwalo ukuqinisekisa ukuthembeka kokulinganisa komthwalo we-multi-port.

Inkcazo yemveliso (13)

VLAN, MPLS Untagged
Ixhasa i-VLAN, i-MPLS ihluba iheader kwipakethi yedatha yoqobo, kunye nesiphumo.

Inkcazo yemveliso (14)

Ukuchonga iProtocol yokuTyunela
Ixhaswe ngokuzenzekelayo ichonge iiprothokholi ezahlukeneyo ze-tunnel ezifana ne-GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.Ngokobumbeko bomsebenzisi, isicwangciso sokuphuma kwetrafikhi sinokuphunyezwa ngokomaleko wangaphakathi okanye wangaphandle wetonela.

Inkcazo yemveliso (15)

Iqonga loLawulo oluManyeneyo
Inkxaso ye-mylinking™ UkuFikelela kwiQonga loLawulo lokuBoneka

Inkcazo yemveliso (16)

1+1 Inkqubo yaMandla eNgafunekiyo (RPS)
Inkxaso ye-1+1 yeNkqubo yaMandla aNxibeleyo eDual

5- I-Mylinking™ iNethiwekhi yeTephu yeZakhiwo eziQhelekileyo zosetyenziso

5.1I-Mylinking™ Network Tap GE ukuya kwi-10GE iSicelo sokuHlanganisa iDatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo4

5.2 I-Mylinking™ Network Tap 1/10GE Isicelo soSasazo lweDatha(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo5

5.3 I-Mylinking™ iNethiwekhi yeTap yokuFumana iSicelo seHybrid (njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo6

5.4 I-Mylinking™ Network Tap Customazition Traffic Monitoring Application(njengoko kulandelayo)

imveliso-inkcazo7

6- Iinkcukacha

I-Mylinking™ Network Thinta  I-NPB/I-TAP yeeParamitha eziSebenzayo

Ujongano lweNethiwekhi

Izibuko ze-GE

24 * GE SFP kwiindawo zokubeka

Izibuko ze-10GE

2 * 10GE SFP + kwiindawo zokubeka

Indlela yokusasaza

Igalelo lokubeka iliso le-SPAN

inkxaso

Imo yomgca

inkxaso

  Iyonke i-interface ye-QTYs

26

Uphindaphindo lwetrafikhi / udityaniso / usasazo

inkxaso

Ikhonkco le-QTYs ezixhasa ukuphindaphindwa kweMirror / ukuhlanganiswa

1 -> N ikhonkco lokuphindaphinda kwetrafikhi (N <26)

N-> 1 ikhonkco lokudityaniswa kwetrafikhi (N <26)

G Iqela(M-> N Link) uphindaphindo lwetrafikhi kunye nokudibanisa [G * (M + N) <26]

Imisebenzi

Usasazo olusekwe ekuchongweni kwetrafikhi

inkxaso

Usasazo olusekwe kwi-IP / iprotocol / port Ukuchongwa kwetrafikhi ezintlanu

inkxaso

Iqhinga lokusasaza ngokusekwe kwisihloko seprothokholi isitshixo esinombhalo wetrafikhi ichonga

inkxaso

Ukuhanjiswa kobuchule okusekwe kumyalezo onzulu wokuchongwa komxholo

inkxaso

Inkxaso ye-Ethernet encapsulation ukuzimela

inkxaso

I-CONSOLE yoLawulo lweNethiwekhi

inkxaso

IP/WEB Network Management

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-SNMP V1/V2C

inkxaso

Ulawulo lwenethiwekhi ye-TELNET/SSH

inkxaso

SYSLOG Protocol

inkxaso

Umsebenzi wokuqinisekisa womsebenzisi Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa ngokusekelwe kwigama lomsebenzisi

Umbane (1+1 INkqubo yaMandla eNgafunekiyo-RPS)

Ixabiso lombane wonikezelo

AC110-240V/DC-48V [Ngokuzikhethela]

Ilinganiswe ngamaza ombane

I-AC-50HZ

Ireyithiwe igalelo langoku

AC-3A / DC-10A

Umsebenzi wamandla olinganisiweyo

150W(2401: 100W )

Okusingqongileyo

Ubushushu bokusebenza

0-50℃

Ubushushu boGcino

-20-70℃

Ukufuma okuSebenzayo

10% -95%, Non-condensing

Ubumbeko boMsebenzisi

Uqwalaselo lweConsole

RS232 Interface, 9600,8,N,1

Ukuqinisekiswa kwegama lokugqithisa

inkxaso

Rack Height

Indawo yeRakhi (U)

1U 460mm*45mm*440mm

I-7- Ulwazi lwe-Order

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP kumazibuko
I-ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE izibuko ze-SFP kunye ne-2*10GE SFP+ izibuko
I-ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP izibuko kunye ne-4*10GE SFP+ izibuko


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi